• bilgi@corlu.net.tr
  • Çorlu Firma Rehberi

Beşel Basım San. ve Tic. A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
262 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Türkgücü Mahallesi, Yılmaz Alparslan Cad. 83/87, 59850 Çorlu/Tekirdağ
  • TELEFON: (0282) 681 85 40
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

1975 yılında üretim hayatına başlayan Beşel A.Ş, ambalajlama, paketleme ve endüstriyel plastik malzemelerin üretimi alanlarında önce Trakya’nın, sonra da Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri oldu. Geçen kırk yılda “kalite”yi ilke olarak benimseyen ve bundan ödün vermeyen firmamız, kısa sürede Türkiye’nin sınırlarını aştı; Beşel A.Ş, bugün, 80’in üzerinde ülkeye ihracat yapan bir dünya markası…

Firmamız, 1975’ten bu yana ambalajlama, paketleme ve endüstriyel uygulamalar için kullanılan plastik malzemelerin üretimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Kırk yılı aşan deneyimimiz, modern tesisimiz, modern ekipmanlarımız ve uzman kadromuzla, alüminyum folyo, polietilen ve polyester film başta olmak üzere çeşitli folyo, film ve bantların üretimini, laminasyonunu, kaplamasını ve kesimini yapmaktayız. Firmamız, esnek ambalaj endüstrisi için plastik filmler, alüminyum folyo ve kâğıt laminasyonları, kablo izolasyon film ve bantları ile havalandırma sektörüne yönelik folyolar üretmektedir.

Beşel A.Ş. olarak, 42 bin metrekareye yayılan tesisimizde, geçmişten birikerek gelen deneyimimizi özümsemiş 175 kişilik kadromuzla ayda 2500 ton üretim kapasitesiyle çalışıyoruz. Hem ürün skalamızı hem de Türkiye’deki ve dünyadaki müşteri portföyümüzü genişletecek, üretim kapasitemizi artıracak yatırımlarımızı “önce kalite ve müşteri memnuniyeti” anlayışına bağlı kalarak sürdürüyoruz.

– ISO 9001 belgeli kalite sistemimiz,

– ISO140001 belgeli çevre yönetim sistemimiz,

– OHSAS belgeli iş sağlığı ve güvenliği sistemimiz ile yönetilen tecrübeli, eğitimli ve enerjik çalışanlarımız ile üretmeye, gelişmeye ve her geçen gün müşterilerimizi için ideal bir iş ortağı olmaya devam ediyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.